Шафи купе на замовлення

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Види меблів
Колір
Стиль

Шафи на замовлення

Шафи – це необхідний елемент інтер'єру в будь-якому будинку. Вони дозволяють зберігати одяг, взуття та багато інших речей. Як правило, готові шафи відрізняються недостатньою функціональністю, а також не завжди відповідають розмірам та особливостям конкретного приміщення. У цьому випадку шафи на замовлення стають ідеальним рішенням для тих, хто прагне отримати максимальний рівень зручності та функціональності.

Чому все частіше замовляють меблі за персональними розмірами

Шафа на замовлення - реалізація унікального дизайну та функціоналу за необхідними розмірами, які будуть відповідати всім вашим потребам та уподобанням. Вибір форми, розміру, кольору та оздоблення - дозволить створити ідеальне рішення для вашого інтер'єру і перетворити його відповідно до ваших бажань, так як невелика площа обмежує людину у виборі меблів, а більшість готових конструкцій не поміщаються в кімнаті, або не володіють достатнім об'ємом. розміщення речей.

Корпусні моделі шаф відрізняються універсальністю. Їх легко підлаштовувати під розміри приміщення, встановлюючи за дверима чи вільному просторі між іншими меблями. Вбудовані конструкції займають ніші та кути, дозволяючи використовувати площу з максимальною користю.

Фасади та фурнітуру готових меблів із магазину не можна змінити під дизайн своєї квартири. Для замовлення виробу деталі оформлення можна змінювати вже після початку роботи над корпусом. Шафа за індивідуальними розмірами створюють із комбінації різних матеріалів, отримуючи неповторні поєднання. Покупець самостійно визначає який дизайн меблів йому підходить під інтер'єр.

При замовленні персонального проекту планують заздалегідь наповнення, орієнтуючись на тип речей. Штангу для тремпелей , висувні ящики та відкриті полиці комбінують у будь-якому порядку. Шафи доходять до стелі, займаючи простір, що не використовується. Верхні відділення використовують для зберігання сезонного одягу.

Варіанти шаф на замовлення

За типом конструкції виділяють:

  • корпусні;
  • вбудовані.

Корпусні вироби складаються з верхньої, нижньої та бічних панелей. Готову шафу за своїми розмірами встановлюють біля стіни та переміщують за потреби. Для встановлення "коробки" не потрібно вирівнювати стіни.

Вбудовані конструкції відрізняються відсутністю бічних панелей. Полиці та фасади кріплять безпосередньо до стіни. Меблі монтують у нішах та кутах, раціонально використовуючи простір. Вбудовані моделі не можна встановлювати на стіни з гіпсокартону через велике навантаження. Вироби економні в плані матеріалів і виконуються виключно за персональними вимірами.

Виготовлення шаф включає оформлення фасадів. Для скромної площі дизайнери рекомендують світлі відтінки та дзеркала, які візуально розширюють простір. Використовують комбінацію кількох матеріалів, встановлюючи двері розстібної або розсувної конструкції. Другий варіант значно економить місце у приміщенні. Для стилю лофт використовують відкриті вироби без дверей.

Особливості персональних меблів

Щоб зробити шафу купе на замовлення, складають проект з усіма деталями. На початковому етапі становлять креслення із внутрішнім змістом. Для цього не потрібна архітектурна точність, достатньо попередньої розмітки розташування полиць, штанг або ящиків. Більше простору заощаджують за допомогою пантографа.

Перш ніж зробити шафу купе на замовлення, визначають її майбутнє розташування. Меблі часто розміщують уздовж короткої стіни, використовуючи весь простір від стелі до підлоги. Залежно від ширини конструкції бувають одна, двох та тридверні шафи.

Зроблена шафа на замовлення з відкритими полицями підійде під вишуканий інтер'єр. Скляні чи дзеркальні фасади візуально розширять простір. Стильно виглядає поєднання темних та світлих панелей із ЛДСП.

Скільки коштуватиме шафа на замовлення

На вартість впливає:

  • Матеріал корпуса;
  • вид фасадів;
  • фурнітура;
  • габарити.

Виготовити шафу можна з натуральної деревини, композитного матеріалу, шпону. Вибір залежить від розташування меблів та основних характеристик. МДФ і ЛДСП мають захист від вологи і дрібних механічних пошкоджень, а дерево або шпон - повністю екологічно чиста сировина.

Шафа на замовлення, ціна якої залежить від оформлення, прикрашають дзеркальні, різьблені або однотонні фасади. За додаткову плату скляні панелі фарбують зсередини, обробляють піскоструминним апаратом або використовують фотодрук. На дверцятах встановлюють різноманітну фурнітуру: петлі, круглі, фігурні, підвісні ручки.

Від розмірів виробу залежить кількість витраченого матеріалу та фінальна вартість. Тому перед замовленням проводять ретельні вимірювання кімнати. Щоб під час монтажу не виникало непередбачених ситуацій, до процесу залучають фахівців.

Замовлення меблів на Viyar Bazar

Сервіс Viyar Bazar пропонує зробити шафу-купе на замовлення з огляду на всі побажання. Після публікації вашої заявки її побачать меблярі. Фахівці відреагують на замовлення і ви зможете вибрати серед них, оцінюючи портфоліо, відгуки та умови роботи. Ви вибираєте найкращого майстра самостійно.

На сайті є два види оформлення заявки: проект і замовлення. Функція "проект" допомагає розрахувати вартість гардеробу. У зручному конструкторі вибирають конфігурацію, габарити, матеріал основи та фасадів. У 3Д версії розподіляють секції, відштовхуючись кількості полиць і місць для тремпелей .

За допомогою конструктора покупець самостійно збирає шафу з ДСП на замовлення чи інших популярних матеріалів, одержує приблизну вартість конструкції. Доступно кілька стилів та кольорів, які відповідають різному дизайну інтер'єру. Замовник визначає тип дверної системи та комплектуючі. У наповнення додатково включають вбудовану дошку для прасування, висувні кошики, краватку , гардеробний ліфт, полиці для взуття, вішалки.

Якщо ви не вигадали дизайн, зверніть увагу на шафу купе на замовлення під ключ. Функція не призначена для орієнтовного розрахунку вартості. Від вас необхідний мінімальний набір даних: вид меблів, її конфігурація, габарити та стиль. Також у вкладці "замовлення" вибирають комплекс послуг, які вимагаються від майстра. Наприклад, виміри, монтаж, збирання і т.д.