Сучасні шафи

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Види меблів
Колір
Стиль

Сучасні шафи для дому

Модні тенденції в оформленні інтер'єрів регулярно змінюються: від яскравих фарб до навмисної недбалості, від вишуканого об'ємного декору до лаконічності. Оновлюючи меблі краще підбирати базові рішення: хороша сучасна шафа довго служитиме власнику, не вимагаючи заміни й поєднуючись з будь-якими варіантами оздоблення стін або стелі. На платформі «ВіЯр-Базар» легко знайти майстрів та замовити меблі для дому – це найкращий спосіб придбати нові меблі.

Важливі характеристики сучасного стилю

Основні правила, на які орієнтуються дизайнери: відсутність зайвих деталей, простота, функціональність. На піку популярності стилі контемпорарі та модерн, тому сучасна шафа-купе має відповідати наступним критеріям:

  • строга геометрія;

  • дзеркальні або скляні деталі;

  • оригінальний декор.

Для виробництва меблів оптимальна ЛДСП, ДСП та МДФ. Особливі технології дозволяють надати поверхні будь-якого бажаного відтінку: від яскравих фарб до натуральних деревних тонів, або модних ахроматів (чорний, білий, сірий). У просторій кімнаті добре виглядатимуть матові фасади, а якщо потрібно візуально розширити простір, додавши блиску та сяйва, краще замовити глянцеву сучасну шафу для одягу.

З яких елементів складається сучасна шафа?

Системи зберігання виконують основну функцію – зручне розміщення одягу, постільних речей та інших речей, а також задіяні у формуванні інтер'єрної композиції. При розробці проєкту майбутньої конструкції корисно враховувати низку базових характеристик.

Каркас та структура

На піку популярності вбудовані моделі, які створені для конкретного приміщення: кутова сучасна шафа повністю заповнює виділену частину простору. Якщо в майбутньому може виникнути необхідність оновлення інтер'єру, краще замовити окрему (корпусну) модель.

Каркас повинен бути надійним та стійким, щоб експлуатація меблів була комфортною, а головне безпечною.

Види дверей

Купе – універсальна система, що добре підходить і для просторих, і для маленьких кімнат. Для його відкриття  не потрібен порожній простір: для встановлення конструкції можна задіяти нішу або порожній кут. Якщо потрібна сучасна шафа в передпокій, то моделі-купе з зеркальними фасадами будуть оптимальні.

Наповнення секцій

Для ефективного облаштування гардероба важливою є правильна організація внутрішнього простору. Варіації систем зберігання різноманітні:

  • полиці;

  • штанги;

  • ящики;

  • лотки для аксесуарів;

  • відсіки для взуття.

Можна задати бажану висоту і глибину полиць, орієнтуючись на кількість і тип одягу. Сучасну шафу в спальню можна доповнити прихованою нішою для телевізора, простором для зберігання дошки для прасування, або яскравим підсвічуванням.

Кольорова гама

Не існує строгих обмежень, тому легко реалізувати найнестандартніші ідеї. Актуальні контрастні поєднання: комбінація білих та чорних тонів. Можна замовити нейтральний варіант: натуральні дерев'яні відтінки або світла гама. А любителям насичених фарб сподобаються темні забарвлення: графітова або антрацитова шафа в сучасному стилі буде цікаво виглядати в кімнаті, заповненій яскравим текстилем або декором.

Рекомендації щодо вибору шафи

Вибір базових елементів меблевого ансамблю є важливим кроком у створенні багатофункціонального інтер'єру. Меблі повинні поєднувати в собі стиль, зручність використання та оптимальне використання простору. Тому, щоб замовити шафу в стилі модерн, корисно орієнтуватися на наступні критерії.

Нюанси майбутнього розміщення

Перш ніж розпочинати вибір конструкції, потрібно виміряти ширину, висоту та глибину стіни, вздовж якої заплановано встановлення гардероба. Потрібно враховувати розташування дверей, вікон, джерел опалення, щоб вплив світла та тепла не зіпсував поверхню, а сама конструкція не заважала вільно пересуватися по кімнаті.

Потреби зберігання

Сучасну шафу купе з дзеркалом можна замовити в будь-якому розмірі, або взагалі організувати повноцінну гардеробну. Але для прийняття зваженого та раціонального рішення необхідно оцінити реальну кількість одягу, який зберігатиметься на вішалках та полицях. Це допоможе вибрати довжину та ширину конструкції, а також підібрати правильне наповнення.

Стиль та дизайн

Базовим придбанням стане елітна шафа-купе модерн – це сучасна класика, яка завжди доречна. Актуальні та інші напрями оформлення інтер'єру: скандинавський, мінімалізм, лофт. Стиль задають деталі – правильна комбінація матеріалів виглядатиме дорого та модно. Головне, щоб нові меблі гармонували з іншими деталями меблевого ансамблю.

Якість та міцність

Економія на матеріалах недоцільна – це відображається на довговічності конструкції. Майстер допоможе підібрати незвичайну шафу сучасного дизайну, запропонує надійну основу, а також порекомендує гарну фурнітуру, від якої залежить зручність експлуатації.

Як замовити шафу за заданими індивідуальними розмірами у «ВіЯр-Базарі»?

Онлайн-портал – це спеціалізований майданчик, який успішно об'єднав майстрів та замовників. Користувачам доступне портфоліо з готовими роботами, можливість вивчити рекомендації, а також доступ до пропозицій послуг від кваліфікованих меблярів. Якщо потрібна шафа-купе у вітальню в сучасному стилі, передбачено два сценарії дій для початку співпраці:

  • вибрати потрібного спеціаліста, подати запит на зв'язок та узгодити деталі подальшої співпраці;

  • оформити замовлення за допомогою конструктора з простим та зрозумілим інтерфейсом, в якому легко вказати характеристики майбутнього виробу – та дочекатися надходження заявок у відповідь на поставлене завдання.

Шафа стилю модерн – унікальне поєднання функціональності та естетики, що сприяє створенню привабливого, зручного, а головне місткого простору для зберігання одягу. І можливість індивідуального замовлення дозволить добре заощадити, а головне купити меблі, які відповідають очікуванням замовника.