Комп'ютерні столи на замовлення

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Види меблів
Колір
Стиль

Комп'ютерний стіл на замовлення

Стильні грамотно вибрані меблі стануть окрасою будь-якого інтер'єру. Однак вона має бути не тільки красивою, а й функціональною. Особливо це стосується робочої зони, яка має бути оформлена з урахуванням інтересів користувача. Комп'ютерний стіл на замовлення - гарне рішення для дому та офісу, незалежно від сфери діяльності. 

На платформі Viyar Bazar ви зможете оформити заявку на виробництво моделі з урахуванням ваших побажань та інтер'єру. Ви отримаєте функціональний стіл, який поєднуватиметься з декором та іншими меблями.

Плюси замовлення товару за персональними розмірами

За роботою чи навчанням ми проводимо чимало часу, тому потрібно створити комфортні для цього умови. Це вдасться, якщо купити комп'ютерний стіл на замовлення. У цьому випадку є низка переваг:

 1. Меблі створюються з перевірених матеріалів на вибір користувача. Це може бути натуральне дерево або ДСП, МДФ. Варто одразу враховувати бюджет, бо перший варіант дещо дорожчий. Затребуваними є моделі зі скла, металу.

 2. Можливість самостійно вибирати параметри виробу для досягнення бажаного результату.

 3. Стійкість до механічних пошкоджень, великий термін експлуатації.

 4. Доступні ціни. Вартість розраховується з урахуванням вибраного матеріалу, моделі та додаткових елементів.

Замовити комп'ютерний стіл за розмірами набагато простіше, ніж витрачати час на пошуки готового. 

Що враховувати при оформленні заявки

Вироби, створені за затвердженим із замовником проектом, будуть комфортними у використанні. Купуючи комп'ютерний стіл на замовлення, враховуйте такі моменти:

 1. Розміри та призначення меблів. Потрібно точно вирішити, як ви використовуватимете її: для роботи на персональному комп'ютері або ноутбуку. У першому випадку потрібно мати достатньо простору для встановлення монітора та клавіатури. У другому – можна більше уваги приділити додатковим полицям для канцелярії.

 2. Отвори під кабелі роблять меблі практичною і зручною. Такий дизайн полегшить з'єднання комп'ютера з розеткою та іншими пристроями.

 3. Моделі можуть бути з надбудовою для монітора або без цієї деталі. Перший варіант найчастіше призначений для кутового комп'ютерного столу на замовлення, другий – для прямого дизайну.

 4. Полиці - важливий додатковий елемент, що дозволяє розмістити на них канцелярське приладдя, принтер, сканер та інші речі.

 5. Матеріалом для виготовлення комп'ютерних столів на замовлення можна вибрати дерево, ДСП, МДФ, метал.

Які моделі можна створити

При виготовленні комп'ютерних столів потрібно знати габарити та особливості кімнати, де він буде встановлений. Популярними моделями є:

 • пряма. Стільниця має прямокутну форму, кути чіткі чи закруглені;

 • з надбудовою, в якій передбачені полиці у кілька ярусів, розміщені над стільницею. Вони призначені для розміщення різних предметів;

 • трансформери, що містять висувні елементи, які можна забирати, коли вони не потрібні.

Кутовий комп'ютерний стіл дозволить раціонально використовувати вільний простір. Він призначений для встановлення в кутку кімнати, звільняючи багато місця.

Матеріали для виготовлення

Виготовлення меблів здійснюється з матеріалів, що відрізняються за вартістю та якістю. Тому варто більше про них дізнатися:

 1. Натуральне дерево коштує дорожче за інші матеріали підходить для класу «люкс». Воно екологічне та міцне, надає виробу дорогого та привабливого вигляду. Можна створити меблі на замовлення з ясена, дуба, бука, горіха, сосни та інших порід дерева.

 2. ДСП та МДФ виробляються шляхом гарячого пресування деревної стружки та клею. У цьому випадку ви отримуєте ширший вибір кольорів та декорів. Конструкції з них підійдуть для тих, хто прагне заощадити.

 3. Метал часто використовується створення каркасних деталей. Відомий високою міцністю, завжди вписується в дизайн інтер'єру у стилі «лофт».

Оформити заявку на виготовлення

На нашій платформі знайдете майстрів, які створюють комп'ютерні столи на замовлення. В результаті ви отримуєте готові вироби найвищої якості за гарною ціною. Для цього потрібно зробити такі дії:

 1. Виконати виміри, вибрати матеріал для виготовлення виробу, продумати конструкцію, додаткові елементи та інші деталі.

 2. Ознайомившись із портфоліо меблярів зразками в каталозі, виберіть для себе цікавий варіант та опублікуйте заявку. Інший варіант – використати свій дизайн зразок виробу. 

 3. Чекайте на відповіді майстрів на вашу заявку. Далі зможете вибрати спеціаліста, вивчивши портфоліо та відгуки. Попередньо вартість роботи можна розрахувати за допомогою конструктора на сайті, однак, точну суму варто обговорити з виконавцем.

Виробництво дизайнерського столу на замовлення дозволить вам отримати виріб, який підійде вашому інтер'єру і створить комфортну атмосферу.