Мені потрібен меблевий майстер. Як його знайти?

Онлайн-сервіс Viyar Bazar спеціально створений допомогти тим, хто шукає мебляра й хоче замовити індивідуальні меблі. Спочатку вам потрібно пройти етап реєстрації та створити заявку на виготовлення виробу. Оформити її можна у два способи:

  • Додати якнайбільше параметрів майбутніх меблів у вкладці «Проект». Завдяки цьому зручно отримати попередній розрахунок вартості виробу.
  • Вказати тільки тип, розміри виробу та необхідні послуги, тим самим заощадивши свій час. У цьому вам допоможе вкладка «Замовлення».

Ось і все – ваша заявка готова! Майстер мебляр сам на неї відгукнеться, але побачити ваші контактні дані зможе лише після того, як отримає підтвердження на реалізацію проекту. Тож вам лишається ознайомитися з портфоліо, де зібрані реальні роботи, фото й відгуки, та вибрати потрібного майстра.

Крім того, ви самі можете вибрати виконавця у вкладці «Спеціалісти» і надіслати замовлення конкретно йому.

Які послуги меблярів я можу замовити?

Перейшовши у профіль майстра, ви побачите відомості про його навички, професійні якості та стильові напрями роботи. Також на сторінці є інформація про вироби та види послуг, які надає меблевих справ майстер.

Замовити меблі, як з картинки, можна в будь-яке приміщення:

  • Житлове – кухня, спальня, вітальня, дитяча, передпокій, ванна, мансарда тощо;
  • Комерційне – офіс, ресторан, готель, кав’ярня, магазин та інше.

Також мебляр збиральник може пропонувати й окремі послуги: дизайн, замір, демонтаж, встановлення та збирання меблів.

Я – майстер меблевого виробництва

Viyar Bazar – це водночас сайт для меблярів, який спрощує комунікацію із замовником та допомагає знайти більше клієнтів і побудувати довірливі відносини. Якісно заповнена інформація в профілі – запорука успіху вашого бізнесу. Клієнту буде легше знайти свого майстра, якщо ви вкажете види меблів і послуг, діапазон цін, графік роботи та регіон, в якому знаходитеся. Також важливо самим відгукуватися на замовлення, які зацікавили вас як професіонала.

Як підвищити свій рейтинг?

  • Наповнюйте портфоліо готовими проектами;
  • Збирайте відгуки про якість роботи;
  • Додавайте зображення в гарній якості;
  • Шукайте цікаві замовлення для кейса.

Мені поки що не потрібні меблярі – я шукаю натхнення та нові ідеї

На цьому етапі вам не потрібен мебляр, а ви просто шукаєте натхнення перед тим як почати ремонт? Переходьте до розділу «Галерея» – тут зібрано безліч готових проектів, які можна зберегти у «Вибраному» або замовити такі ж самі меблі для своєї оселі. А у вкладках «Журнал» та «Відео» ви знайдете багато практичних ідей з оформлення інтер’єру, корисних порад та відео, що надихають. 

Меблярі та меблеві майстри в Києві та інших містах України на ВіЯр Базар

Якщо вам потрібен мебляр у Києві, Харкові, Дніпрі чи іншому місті України, шукайте його на ВіЯр Базар! Сервіс об’єднав понад 1500 майстрів з усіх регіонів, які готові втілити ваш проект у реальність. Усі спеціалісти проходять верифікацію при реєстрації, тож тут – лише надійні та перевірені меблярі.