Стелажі на замовлення

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Види меблів
Колір
Стиль

Стелажі на замовлення 

Стелаж – це шафа з полицями, лише без дверей. Це зручне рішення для будь-якого приміщення. В офісі можна використовувати для зберігання папок, документів, особових справ. У квартирі він послужить зручним місцем для книг, сувенірів, рамок із фотографіями та речей, які мають бути під рукою. Найкращим стане стелаж на замовлення. Це дозволяє створити унікальну функціональну модель.

Переваги індивідуального замовлення

Готові меблі продаються в спеціалізованих магазинах, але не завжди серед асортименту можна знайти дійсно потрібну модель. Стелажі на замовлення за індивідуальними розмірами це зручніший офісний і домашній варіант. Вони мають багато позитивних сторін:

 • Дизайн. Виробники використовують різні матеріали, кольори, форми для виготовлення. Це дозволяє замовити модель під інтер'єр.

 • Економія місця. Виготовлення стелажів на замовлення дозволяє використовувати меблі на повну та зберігати потрібний простір.

 • Універсальність. Такі меблі будуть красиво виглядати у квартирі, офісі чи магазині.

 • Ціна. Вартість істотно нижча за ціни на звичайні шафи. 

Майстер, створюючи проект стелажу, може зробити декоративну модель у будь-якому стилі, порадити зручне розташування полиць та навіть скопіювати зразок із меблевого салону за фотографією. Майстри зможуть зробити металевий стелаж для складу, виробництва, фабрики. Це забезпечить безпеку працівникам та зручне розташування товарів у певній послідовності.

Де може стояти стелаж, можливі матеріали виготовлення

Стелажі, виконані на замовлення можуть бути абсолютно різні. Все залежить від приміщення, в якому він перебуватиме, та побажань клієнта.

Дуже часто квартири замовляють стелажі для книг. Читачам варто заздалегідь розрахувати максимальну та мінімальну висоту своєї бібліотеки та вказати це у замовленні. 


Коли приміщення дуже велике і його потрібно розділити, наприклад, на двох дітей, тоді можна зробити стелаж перегородку на замовлення. Він використовується саме для зонування. Це дозволяє стильно та без тривалого ремонту поділити приміщення. Такі моделі зазвичай взагалі не мають стінок. Тільки бічні перегородки та полиці.

Унікальною конструкцією можна вважати стелаж на стіну. Він буде виглядати дуже привабливо та оригінально, до того ж його важко перекинути.


Створюючи подібні моделі меблів використовуються різні матеріали:

 • лдсп;

 • дерево;

 • метал;

 • композит.

Найчастіше у житлові приміщення та офіси замовляють дерев'яний стелаж. Він стильно виглядає та підходить у будь-який інтер'єр.

Що врахувати при замовленні?

Виготовлення стелажів на замовлення потребує ретельних та точних вимірів. Насамперед потрібно визначити ширину, висоту та довжину місця під меблі. Тільки так компанія зможе зробити потрібну модель.

Друге – це речі, які стоятимуть. Від цього залежатиме матеріал для виробництва. Наприклад, для книг, сувенірів, документів підійде стелаж із дсп або дерева. Для важкої техніки чи інструментів краще вибрати металеві моделі. 

Варіанти по конструкції, формі, підставі, стилю

Варіантів стелажів на замовлення є багато. Їх можна розділити на групи за деякими критеріями:

 • Конструкція. Вона може бути з однією задньою стінкою або без неї, набірною, підвісною, на коліщатках або на ніжках. Будь-яке бажання клієнта можна зробити за короткий термін.

 • Форма. Класичними вважаються прямі стелажі, але для заповнення невикористаного простору можна замовити кутову шафу. Їх іноді беруть навіть у винний льох.

 • Заснування. Тут може бути тільки два варіанти: на ніжках і на коліщатках. У квартири підійде модель на ніжках, виробництва – на коліщатках.

 • Стиль. Він може бути різним. Багато хто робить стелаж лофт на замовлення, так як це один з найпопулярніших інтер'єрів приміщень.

 • Розмір. Залежно від ширини, модель може бути вузькою або широкою. Тонкі стелажі називаються пеналами.

 • Матеріал. Найчастіше використовується ЛДСП, метал і масив дерева. Все залежить від бюджету та призначення.

Ось за такими умовами можна розділити всі моделі цих меблів. Все це рекомендується продумати перед тим, як зробити замовлення.

Пропозиція сервісу Viyar Bazar

Сервіс Viyar Baza дозволяє розмістити заявку на виготовлення стелажів для кімнати, офісу або виробництва та обрати фахівця. Перш ніж ухвалити рішення, порівняйте портфоліо, відгуки та умови роботи кожного претендента. Після вибору меблевого майстра ви зможете обговорити деталі створення макета. Другий варіант оформлення замовлення – надання зразкового варіанта бажаної моделі. Для цього додатково потрібно вказати всі характеристики, розміри, матеріал, стиль. Меблеві майстри відгукнуться на вашу заявку та назвуть терміни виготовлення стелажу та ціну виробу.