Прихожі на замовлення - Сторінка 1

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Види меблів
Колір
Стиль

Прихожі на замовлення

У коридорі зберігаються речі, одяг, взуття, які потрібні щодня для виходу на вулицю. Особливу увагу потрібно приділяти меблям, вони повинні бути зручними, місткими, функціональними. З цієї причини багато хто воліє виготовлення передпокоїв на замовлення. У клієнтів є можливість створити унікальний дизайн під усі свої вимоги.

Переваги індивідуального замовлення

Часто в квартирах коридори роблять не дуже великими і підібрати туди меблі ще те випробування. Меблі для передпокою на замовлення мають ряд плюсів, тому більшість обирають цей варіант.

  1. Розмір. Виготовлення шаф або комодів у коридор за своїми вимірами дає можливість зберегти більше вільного простору та зручно розмістити речі.
  2. Дизайн. Замовник може сам вибрати стиль, колір, форму, матеріал.
  3. Конструкція. Деякі зберігають у коридорі більше взуття, інші – більше за верхній одяг. Є люди, кому потрібне велике дзеркало прямо в коридорі. Все це може легко зробити меблевий майстер.
  4. Ціна. Вартість передпокою на замовлення буває різною, але у кожного клієнта є можливість створити меблі з відповідною для себе відповідністю ціни та якості.

Незалежно від величини асортименту готових меблів від виробника, вибір варіант, який підійде під розміри коридору, вимагатиме часу. Краще звернутися до меблевих майстрів, вони зроблять все з точністю до вимог клієнта.

Які меблі виготовляють для коридору?

Почувши словосполучення «передпокій на замовлення», кожен представляє у думках свій варіант. Раніше не було такого великого вибору, тож люди задовольнялися тим, що є. Зараз можна підлаштуватись під побажання замовника, а також під розміри самого приміщення. Найчастіше для коридору замовляють:

  1. Комод. Це тумби невеликих розмірів з різними ящиками та полицями. Можуть бути зверху із дзеркалом.
  2. Взуття. Це спеціальні конструкції закритого або відкритого типу для зберігання взуття.
  3. Вішалки. Можуть бути зроблені як панелі з гачками під верхній одяг. Вони малі і не займають практично місця.
  4. Шафи. Їх є дуже великий вибір за типом конструкції та дизайну. Є класичні варіанти, а купе.

Перехожий на замовлення не завжди складається з одного вищенаписаного елемента. Можна комбінувати. Важливо лише, щоб місця вистачало та містилися всі потрібні речі.

Можливі варіанти матеріалів

Замовити передпокій за своїми розмірами можна з таких матеріалів:

  • ДСП. Недорогий, але міцний матеріал. Це суміш з тирси, стружки та клею. Підходить для бюджетних меблів.
  • МДФ. Цей матеріал мало відрізняється характеристиками від натурального дерева, але коштує в кілька разів менше. Найкращий варіант, який збереже гроші, але не погіршить зовнішній вигляд меблів на замовлення до передпокою.

Коханці розкоші та ті, хто має необмежений бюджет для покупки, обирають натуральне дерево. Воно завжди виглядає стильно та привабливо, але покупці мають бути готові добре витратитися.

Рекомендації, як продумати облаштування передпокою

Щоб замовити меблі у передпокій за своїми розмірами, потрібно продумати багато важливих деталей. Для початку важливо оцінити розмір приміщення, визначити, скільки місця займатимуть меблі і що в них зберігатиметься.

Як ми вже говорили, багато забудовників роблять коридор маленьким. Особливо це стосується старих будинків. Розташувати в такому приміщенні потрібні меблі може бути складно. Тоді можна просто повісити вішалки та встановити невеликі полиці знизу для взуття.

Для темних приміщень краще зробити передпокій на замовлення у світлих тонах та додатково встановити більше освітлення. Коридор стане помітно затишним і візуально більшим.

Особливо варто продумати розташування дзеркал. Дизайнери радять їх розміщувати ближче до виходу. Так буде можливість подивитися на себе вже у готовому образі.

Для великого коридору можна виготовити передпокій на замовлення у вигляді шафи-купе. Він займає трохи місця, але вміщує велику кількість речей. До того ж одну з висувних секцій можна доповнити великим дзеркалом.

Пропозиція сервісу Viyar Bazar

Сервіс з прихожих на замовлення Viyar Bazar може зробити будь-яке побажання клієнта реальністю. Для цього можна розмістити заявку на зразок на сайті, а меблеві майстри запропонують відповідні варіанти меблів та оцінять вартість проекту. Якщо у клієнта є зразкове уявлення, як мають виглядати меблі в коридорі, зроблений макет або фото можна надати в заявці. Додатково потрібно вказати всі характеристики та розміри.

Терміни виготовлення залежать від обсягу роботи та завантаженості виробництва. Вони обговорюються безпосередньо з клієнтом після оформлення замовлення. Ціна залежить від вибраного матеріалу, кольору, розміру, конструкції.