Часто задавані питання

Відповідь

Якщо раптом ви забули пароль, клікніть на напис «Я забув пароль» поруч із кнопкою «Зареєструватися». У новому вікні введіть електронну пошту, на яку зареєстрований ваш акаунт. Дочекайтеся листа і дійте згідно з інструкціями в ньому.

Відповідь

При створенні заявки-проекту ви вибираєте приблизну вартість кожної групи комплектуючих: економ-сегмент, середній ціновий сегмент або преміум. Суми кожного з них ми розраховували, виходячи із зазначених вами розмірів виробу, комплектації і вартості матеріалів у «ВіЯр». За замовчуванням наш конструктор виставляє рекомендований коефіцієнт вартості меблів. Мебляр може виставляти цей коефіцієнт на свій розсуд, тому вартість виконання замовлення буде відрізнятися у різних майстрів.

Відповідь

У нижній лівій частині сайту є електронна пошта служби підтримки help@viyar-bazar.com. У разі появи будь-яких питань ви можете писати на цю електронну адресу, і наш консультант допоможе вам розібратися з ними.

Відповідь

На сайті реєструються два види користувачів: замовники і меблярі. У замовників є функціонал для створення двох видів замовлень: «під ключ» із повноцінним розрахунком вартості матеріалів і робіт, а також функціонал для замовлення окремих послуг для виготовлення меблів. Це може бути замірювання і дизайн меблів або ж просто установка, якщо вже є виріб в розібраному вигляді.

Відповідь

Ні, в штаті у нас їх немає. Viyar Bazar – це платформа, на якій ви знайдете мебляра за особистими критеріями, використовуючи спеціальні фільтри (вид виробу, ціновий сегмент тощо). На Viyar Bazar більше 1000 меблярів. Під час реєстрації кожен із них проходить процедуру верифікації. З більшістю меблярів ми підтримуємо постійний зв'язок.

Відповідь

Щоб закрити замовлення «під ключ», мебляр повинен біля кожного рахунку поставити галочку «Встановлено» (без наявності рахунків замовлення неможливо закрити). Потім у нього стане активною кнопка «Готово», на яку він повинен натиснути. Після цього замовник у своєму акаунті обов'язково повинен підтвердити виконання замовлення. А вже після цього він може залишити відгук.

Щоб закрити замовлення «окремих послуг», підв'язка рахунків не обов'язкова, але бажана. Також бажано прикріплювати зображення із результатами роботи. Після завершення замовлення мебляр натискає на кнопку «Готово», а замовник підтверджує це і може залишити відгук. Звертаємо увагу: якщо завершене замовлення буде виглядати підозріло, наші фахівці можуть перевіряти його реальність. Якщо вона не підтвердиться, замовлення і відгук будуть видалені. При систематичних порушеннях мебляр може бути доданий у бан або видалений із порталу.

Відповідь

Контактів меблярів на Viyar Bazar у вільному доступі немає: ми турбуємося про захист персональних данних наших клієнтів та намагаємося забезпечити максимально чесну конкуренцію між майстрами. Коли ви виберете виконавця, він отримає ваші контактні дані через СМС і повідомлення у особистому кабінеті, і після цього сам вам зателефонує протягом дня.

Відповідь

Після того, як ви публікуєте замовлення, меблярі відправляють заявки на його виконання. Ці заявки знаходяться в верхній частині сторінки замовлення (вкладка “В очікуванні”). Щоб переглянути і вибрати кращого з можливих виконавців, потрібно натиснути на вікно заявки мебляра та перейти на його сторінку.

На сторінці відображаються дані мебляра, які він побажав про себе додати, відгуки та портфоліо.

Відгуків може не бути, бо сервіс ще зовсім новий.

Передивіться ці дані, виберіть того майстра, що найбільш відповідає вашим вимогам, та підтвердіть його кандидатуру, натиснувши кнопку “Прийняти заявку”.

Якщо жоден з майстрів не сподобався, їхні заявки можна видалити, натиснувши на “Відмовити”. Тоді інші меблярі зможуть відгукнутися на це замовлення.

Відповідь

Ні, такої функції немає. Але, якщо вам не сподобається обраний мебляр, можна розірвати з ним домовленості (розірвати договір) і опублікувати замовлення заново. Попередні заявки меблярів при цьому залишаться.

Відповідь

Коефіцієнт прораховується від суми вартості обраних матеріалів та послуг «ВіЯр» по їх обробці.

Відповідь

Щоб скасувати роботу з меблярем, потрібно натиснути на меню налаштування замовлення (три крапки), а потім вибрати «Розірвати договір». Після цього замовлення можна опублікувати знову.

Відповідь

Для цього потрібно навести на значок підказки («?») в таблиці «Визначення цінового сегменту». Такий значок є біля кожного елементу меблів. Після наведення курсору з’явиться підказка з переліком торгових марок для кожного сегменту.

Відповідь

У цьому разі рекомендуємо трохи зачекати: ми поступово розробляємо нові види конструкцій. І навіть якщо зараз ви не зможете замовити бажаний вид меблів, не турбуйтесь: скоро він стане доступним для замовлення.

Відповідь

Вартість будь-якої послуги потрібно обговорювати особисто з меблярем. На сервісі Viyar Bazar ви можете отримати розрахунок вартості матеріалів і послуг, що надає компанія «ВіЯр». Також можна дізнатися приблизну вартість готового виробу, якщо ви замовляєте повний комплекс послуг. Але замовляти повний комплекс або тільки проект – це вже ваша особиста справа.

Відповідь

Автоматично рейтинг не занижується. Але якщо на мебляра будуть надходити скарги, він буде доданий у бан, і не зможе брати нові замовлення протягом певного часу. Якщо скарги будуть з'являтись систематично або будуть виявлені значні порушення, мебляр може бути видалений із порталу.

Відповідь

Кількість секцій вираховується, виходячи із введених розмірів виробу. Розміри секцій стандартні, тому цей розмір ділиться на довжину всього виробу. Потім видається кількість секцій, яку обов’язково потрібно вибрати для переходу на наступний етап.

Відповідь

Для розрахунку вартості шафи ми використовуємо стандартні глибину та висоту шафи «в стелю», тому вам потрібно ввести лише довжину виробу. Із меблярем вже можна уточнити деталі замовлення. Ми працюємо над удосконаленням цього механізму, аби зробити його більш гнучким.

Відповідь

Чому не звернутися безпосередньо до мебляра?
Ми не перешкоджаємо спілкуванню з меблярем: ви особисто будете домовлятися з ним про всі деталі. Але не завжди просто знайти того мебляра, який потрібен саме вам. Звичайно, можна запитати у друзів і родичів, але не факт, що мебляр, який сподобався їм, підійде і вам. Наше завдання – зробити процес пошуку мебляра зручним і швидким, з урахуванням всіх ваших критеріїв. Ми зібрали більше 1000 професіоналів на одній платформі. Вам не потрібно переглядати сотні сайтів і акаунтів у соціальних мережах, щоб знайти гідного фахівця. Достатньо зайти до нас, заповнити заявку і вибрати професіонала, який найбільше підходить під задачу.

Відповідь

Для початку потрібно натиснути «Додати замовлення» і заповнити заявку, в якій вказати:

 • Необхідну послугу (меблі під ключ або окремі послуги);
 • Вид виробу, з яким потрібно працювати (кухня, шафа тощо);
 • Дані, які запитуються, виходячи від виду виробу (габаритні розміри, секції, техніка тощо);
 • Прикріпити фото вашого приміщення і приклад виробу, який вам подобається.

Після цього можна публікувати замовлення і чекати на відгуків меблярів.

Відповідь

Так, мебляр може прийняти заявку або відхилити її. Тут може бути кілька причин:

 • Мебляр зараз дуже завантажений проектами і не зможе почати роботу найближчим часом (якщо ви плануєте роботи не зараз, а через кілька місяців, радимо вказувати це в заявці. Так мебляр буде розуміти, що ви просто заздалегідь шукаєте майстра).
 • Мебляр не працює з тим видом виробів, які вам потрібні. Щоб уникнути цього, радимо детально вказувати всі дані в заявці.
 • Мебляр працює в ціновому діапазоні, який відрізняється від зазначеного вами в заявці.

Відповідь

Контактна інформація мебляра є конфіденційною інформацією і не відображається на сайті. Коли відгук мебляра підтверджується, йому відправляються контактні дані замовника. Потім він зобов'язаний зв'язатися із замовником протягом 24 годин. Після першого спілкування мебляр і замовник погоджують найбільш зручний спосіб зв'язку.

Відповідь

Контактна інформація мебляра є конфіденційною інформацією і не відображається на сайті. Коли відгук мебляра підтверджується, йому відправляються контактні дані замовника. Потім він зобов'язаний зв'язатися із замовником протягом 24 годин. Після першого спілкування мебляр і замовник погоджують найбільш зручний спосіб зв'язку.

Відповідь

Viyar Bazar – порівняно новий сервіс. Меблярі все ще продовжують тут реєструватися, тому виконаних замовлень може поки і не бути. Але це зовсім не означає, що це поганий або недосвідчений мебляр. Якщо у мебляра поки немає відгуків і рейтингу, радимо звертати увагу на портфоліо.

Відповідь

Ціна за роботу у кожного мебляра може відрізнятися. Вона може залежати від багатьох факторів: досвіду, обсягу роботи, якості матеріалів, що використовуються, термінів, сезонності тощо. Всі ці фактори індивідуальні.

Відповідь

У вашому «Особистому кабінеті» є розділ «Мої замовлення». У вкладці «Нові» розміщені всі заявки замовників, які відповідають зазначеним Вами ціною і виду виробів. Ви можете відгукуватися на будь-який зацікавив, що зацікавила вас.

Відповідь

Щоб закрити замовлення «під ключ», потрібно біля усіх рахунків проставити галочку «встановлено», додати зображення готового виробу та натиснути на кнопку «Готово». Ці рахунки знаходяться у вкладці «У роботі» в розділі «Мої замовлення».

Відповідь

Рахунки прив’язуються, коли ви створюєте замовлення. Якщо замовлення зроблені у програмі ViyarPro, вам потрібно натиснути на повзунок «ВіЯр Базар», а потім заповнити поля номеру замовлення та e-mail вашого акаунта:

Для замовлень із сайту потрібно зробити майже те саме: натиснути на повзунок, вписати номер замовлення та e-mail:

Відповідь

Коли замовник вибирає мебляра для свого замовлення, це замовлення переміщується до вкладки «У роботі» в акаунті мебляра, і контактні дані замовника стають доступні. До того ж мебляру приходить СМС із номером замовлення та контактами замовника. Дані на сайті з'являються одразу, а СМС може прийти трохи пізніше.

Відповідь

Контрагент – це ім’я клієнта в базі «ВіЯр». Тобто для реєстрації користувач повинен бути клієнтом «ВіЯр».

Відповідь

Зараз на порталі Viyar Bazar є два види замовлень. Одне – «під ключ», де сервіс розраховує приблизну вартість готового виробу. А інше – часткове замовлення послуг, пов’язаних із меблями. Саме для таких замовлень сервіс не може автоматично розрахувати вартість, тому вони йдуть без розрахункової вартості.

Відповідь

Кількість клієнтів залежить від багатьох факторів. Ось деякі з них:

 • Інформативність і привабливість профілю (якість фотографій, текст тощо);
 • Швидкість реакції на заявку потенційного замовника;
 • Комунікація з потенційними замовниками;
 • Поточне завантаження і можливість прийняти заявку.

Відповідь

Над одним замовленням може працювати тільки один мебляр. Причому замовленням може бути і виріб під ключ, і окрема послуга. Наприклад, у одного мебляра клієнт вибирає послугу «дизайн виробу», а іншому залишає заявку на складання. Ці дві послуги будуть йти двома окремими замовленнями на порталі, і над кожним із них також може працювати тільки один мебляр.

Відповідь

Бажано відреагувати на заявку від замовника протягом години (підтвердити або скасувати заявку). Зв'язатися із замовником можна у зручний для вас обох час протягом дня.

Відповідь

Ідеально – в найближчі кілька годин. Якщо ви не зв'яжетеся із замовником протягом доби, є велика ймовірність, що він може відмовитися від вас, розірвавши договір.

Відповідь

Так, якщо замовник не підтверджує жодного виконавця, через 14 днів після публікації замовлення йому приходить повідомлення, що якщо не підтвердити мебляра протягом 3 днів, замовлення буде видалене. Через 3 дні після надсилання цього повідомлення замовлення видаляється з порталу.

Відповідь

Самостійно ні. Для цього потрібно писати в підтримку help@viyar-bazar.com.

Відповідь

Фотографії не зникають, вони приховані під кнопками «Приклад меблів» або «Фото приміщення» для економії місця в замовленні.

Відповідь

Іноді доводиться відмовляти клієнтам з інших міст, адже зараз сервіс працює тільки по Києву. Коли ми почнемо працювати по всій Україні, то обов'язково додамо таку інформацію.

Відповідь

Зображення, які додають замовники, залишаючи відгук, будуть відображатися на сторінці відгуків разом із самим відгуком.

Відповідь
UA | RU