Сіра кухня

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Види меблів
Колір
Стиль

Сірі кухні

Стриманий, спокійний інтер'єр допомагає створити атмосферу умиротворення, ідеальну для відпочинку та розслаблення. Універсальним рішенням стане сіра кухня – практична основа, яку легко розбавити яскравими фарбами, або навпаки, додати лаконічності простору білими або чорними відтінками. А щоб стати власником кухонних меблів, які точно відповідають очікуванням, варто знайти досвідченого майстра на онлайн-платформі «ВіЯр-Базар». Можна швидко вибрати хорошого мебляра у своєму місті та довірити йому роботу над проєктом.

Для яких стилів підходять сірі кухні?

Універсальні тони можна використовувати в будь-яких інтер'єрних композиціях: від класики до сучасних напрямків. Але найчастіше сіра кухня з білим використовується у наступних стилях:

 • Лофт – сміливі комбінації, промислові акценти, відкриті простори. Нейтральні поверхні стають базою для експериментів із різними текстурами та матеріалами. Актуальна металева фурнітура, відкриті полиці, необроблені поверхні.

 • Хай-тек – строгі лінії, простий дизайн, велика кількість технологічних новинок. У такому інтер'єрі побутова техніка не прихована за фасадами, вона стає важливою частиною композиції. Добре виглядають прозорі скляні вставки у дверцятах шаф. Кухня в сірих тонах стильно виглядатиме в комбінації зі світлодіодним підсвічуванням по периметру, що надасть композиції завершеного вигляду.

 • Мінімалізм – чисті лінії, відсутність декору, вивірена геометрія, монохромність. Цьому стилю властива легкість та одночасно стриманість, тому актуальні світлі тони та повна відсутність яскравих фарб.

Базові меблі – універсальна основа, яку можна обіграти у будь-якій інтер'єрній композиції. А за бажанням приміщення легко оновити, додавши різнокольорові текстильні вироби або замовивши барвисті стільці та оригінальну мраморну стільницю: сіра кухня під замовлення буде чудовою базою для будь-яких варіацій оформлення простору.

Чому варто вибрати сірі кухні під замовлення?

Готові рішення часто нераціональні, що призводить до необхідності жертвувати або красою конструкції, або ергономікою, що позначиться на комфорті подальшої експлуатації. Розробка унікального проєкту вигідніша та зручніша з низки причин:

Точна відповідність розмірам

Ідею замовника буде адаптовано під виділений простір: як індивідуальний дизайн, так і розміри. Кожне приміщення має свої унікальні особливості, і гарний мебляр подбає про те, щоб сіра глянцева кухня бездоганно поєднувалася з інтер'єром і при цьому вдалося ефективно задіяти кожен вільний куточок простору.

Оригінальні дизайнерські рішення

При розробці проєкту можна задати основний колір, а також комбінувати різні відтінки, текстури та матеріали для створення унікальних меблів, які повністю відповідають смаку майбутнього власника. Доступна і можливість модернізації базової основи: замовник може вибрати універсальну конструкцію та в тандемі з мебляром адаптувати її під свої потреби.

Гарантія якості

Сіра кухня на замовлення – це впевненість у результаті. На відміну від стандартних рішень, які запускаються в масове виробництво, звернення до майстра дозволяє підібрати кожну деталь, як зовнішню обробку, так і внутрішнє наповнення. Фахівець розпочне роботу лише після узгодження специфіки проєкту, а також затвердження майбутнього кошторису. А орієнтуючись на відгуки інших клієнтів, можна швидко знайти мебляра, якому справді можна довіряти.

Різноманітність сірих кухонь для замовлення

При замовленні необхідно визначити бажаний тип поверхні. Глянцева – відбиває світло і зорово збільшує простір, матова створює м'який, приглушений ефект. Доступні текстуровані поверхні, а також комбіновані рішення. Оригінально виглядає сіра кухня з деревом, що надає інтер'єру особливої ​​теплоти та затишку. Для виготовлення кухонь можна вибрати будь-які матеріали: фасади з ламінованого ДСП або МДФ практичні, розраховані на довгострокову експлуатацію, доступні за ціною. Актуальні такі форми:

 • Г-подібна. Задіює частину кута, що забезпечує додатковий простір організації місць зберігання чи робочої зони.

 • Лінійна. Пряма конструкція розташована вздовж однієї зі стін. Сіра кухня в інтер'єрі – універсальне рішення для великих та маленьких приміщень.

 • Острівна. Ідеально для просторої площі. Популярна за рахунок багатофункціональності, а також з його допомогою можна розділити загальний простір на окремі функціональні зони.

Якість матеріалів та фурнітури – основні критерії, на які потрібно орієнтуватися при покупці. Це визначає термін служби готового виробу, також комфорт при його подальшому використанні.

Відтінки сірого та варіанти комбінацій в інтер'єрі

Палітра тонів різноманітна, що дозволяє підібрати актуальні поєднання кольорів. Антрацит, деревне вугілля, маренго та багато інших актуальних відтінків. Важливий баланс: сіра матова кухня краще виглядає у темних відтінках, а для глянцевих поверхонь оптимальні світлі кольори. Популярні поєднання:

 • з природними матеріалами та кольорами;

 • глибоким синім чи зеленим;

 • пастельними тонами.

Основний плюс нейтрального забарвлення – воно "заспокоює" інші відтінки. На такому фоні навіть соковитий червоний або електрик не перевантажують композицію, а м'яко її доповнюють. В якості прикраси можна задіяти і фурнітуру: графітова сіра кухня з чорними ручками захоплює лаконічністю і приємна для ока.

Переваги сервісу ВіЯр Базар

Онлайн-майданчик створений для швидкого пошуку майстрів, які здатні виготовити меблі за заданими параметрами. Замовникам доступні два основні варіанти:

 • Вивчити доступні портфоліо, вибрати варіанти, що сподобалися.

 • За допомогою конструктора спроєктувати онлайн, завантажити фото своєї ідеї, дочекатися заявок та обрати майстра.

Після узгодження деталей фахівець оперативно приступить до роботи, щоб кухня сірого кольору або інші варіації меблевих виробів були готові вчасно.