Чорна кухня - Сторінка 1

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Види меблів
Колір
Стиль

Чорні кухні

Ранок починається з міцної, гарячої кави в приємній атмосфері. І стильна чорна кухня допоможе ефектно оформити приміщення, щоб насолоджуватися кожною хвилиною проведення часу. Темні тони, особливо в поєднанні з деревом або металом – це елегантність, розкіш та легка зухвалість. А знайти майстра, який виготовить якісні кухонні меблі, можна на онлайн-платформі «ВіЯр-Базар» – і будь-яка ідея буде бездоганно реалізована.

Особливості кухонь у чорному стилі

Інтер'єр у суворих, стриманих тонах – основа сучасних стилів. У прагненні мінімалізму на перший плані виходить строгість і простота ліній: бездоганна геометрія фасадів виглядає дорого і розкішно. Чорна кухня на замовлення – актуальне рішення з низки причин.

Контрастні акценти

Глибокі темні тони ідеально поєднуються з іншими відтінками: на цій основі чудово виглядають барвисті, соковиті акценти в інтер'єрі. Можна використовувати червоні або жовті елементи, щоб привернути увагу та сконцентрувати фокус на певних деталях. Монохромні комбінації, як і контраст між чорними та яскравими поверхнями, надають інтер'єру динамічності та характеру.

Гра світла та віддзеркалень

Глибокий чорний тон відмінно працює зі штучним та природним освітленням, створюючи ефектні ігри світла та відображень. Глянцева чорна кухня відбиває світлові промені немов дзеркало, створюючи приголомшливі ефекти глибини та об'єму.

Універсальність та довговічність

Класика завжди доречна та універсальна, а темні відтінки не застаріють навіть через кілька років. Це зробить покупку меблів раціональним, а головне довгостроковим вкладенням, яке буде служити власнику протягом довгих років. А головне, темні поверхні потребують значно менше догляду, ніж світлі.

Чому варто виготовити кухню під замовлення?

Готові моделі створюються за стандартним шаблоном. Через це виникають значні труднощі у спробах адаптувати меблі до конкретного приміщення. Щоб кухня чорного кольору виглядала бездоганно, неприпустимі ділянки, що пустують, або невідповідність периметру простору. Вбудовані рішення, виготовлені на замовлення, актуальні завдяки цілому ряду переваг, які отримує майбутній власник.

Максимум функціональності

Готовий виріб буде повністю адаптований до потреб сім'ї. Можна встановити будь-яку кількість полиць, висувних ящиків, підібрати зручне розташування шаф, щоб робоча зона була комфортною, а всі необхідні елементи були у швидкому доступі. Можна інтегрувати спеціальні функціональні деталі: приховані системи зберігання або вбудовану техніку.

Унікальний дизайн

Легко підібрати оформлення, яке повністю відображає бажану стилістику чи переваги. Замовник самостійно підбирає бажані матеріали, фурнітуру, деталі: класичні чорні кухні перетворюються на дизайнерський проєкт, який стає чудовим проявом індивідуальності. Це дозволить створити унікальний простір, в якому приємно і комфортно.

Адаптація під особливості приміщення

Ідеально рівний квадрат чи прямокутник – така форма приміщення є великою рідкістю. Більшість площ отримали виступи, ніші та інші архітектурні особливості. І можливість замовити виготовлення за своїми розмірами, вказати бажану довжину, висоту та глибину – важливий плюс, який дозволить з користю задіяти кожен вільний сантиметр.

Модні тренди в оформленні чорних кухонь: стильні поєднання відтінків

Світ дизайну інтер'єрів динамічний та активно змінюється. Але існують і базові рішення – основа, на яку нашаровуються додаткові деталі. Чорна кутова кухня або лаконічна лінійна модель красиво виглядатиме в наступних комбінаціях:

  • Вишуканість монохрому. Таке поєднання завжди в тренді: біла стільниця, побутова техніка, рулонні штори чудово гармонують із темними меблевими фасадами. Цікаве рішення – композиція із сірими відтінками, що припаде до душі поціновувачам спокійної, стриманої палітри фарб.

  • Соковиті акценти. Жовті, сині, зелені тони – це велика кількість фарб, які піднімають настрій. Щоб додати енергії в інтер'єрі, варто використати яскраві стільці, посуд чи декоративні елементи.

  • Червоно-чорна кухня. Ідеальний баланс двох сміливих та виразних відтінків. Можна використовувати яскраві вставки, використовувати підсвічування або текстиль. Головне дотримуватися міри, щоб простір був ефектним, а не гнітючим.


На темній основі чудово виглядають будь-які тони, що відкриває безмежний простір для експериментів.

Від чого залежить ціна чорної кухні?

Виготовлення кухонних меблів на замовлення дозволяє варіювати основні елементи конструкції, щоб не вийти за рамки бюджету, виділеного на її створення. Основні фактори, що впливають на підсумковий кошторис:

  • Матеріали. Каркас, фурнітура, фасади, заповнення – сукупність деталей визначає остаточну ціну.

  • Розміри та складність проєкту. Велика площа у поєднанні з нестандартною конфігурацією збільшує витрату матеріалів та обсяги вкладеної праці. На вартості відображаються складні деталі: вирізи, особливі форми або декор.

  • Фурнітура. Щоб усі системи та механізми функціонували бездоганно, важливо не економити на якості.

Грамотно спроєктована та добротно зроблена глянцева або матова чорна кухня в стилі лофт незмінно притягує погляди. Це красиве, модне рішення, яке дарує візуальне задоволення, водночас успішно виконуючи задані функції.

Як замовити чорну кухню за індивідуальними розмірами у «ВіЯр Базарі»?

Для швидкого пошуку досвідченого мебляра варто вибрати один із доступних форматів взаємодії:

  • оцінити представлені портфоліо та віддати перевагу майстру, чиї роботи відповідають обраній ідеї;

  • створити власний проєкт у спеціальному конструкторі, вказавши всі необхідні параметри, а також додаткові особливості.

Для наочності можна знайти фото як виглядає чорна кухня в інтер'єрі, що сподобалася – це значно спростить комунікацію, дозволить досягти взаєморозуміння і гарантувати відповідність результату обраній ідеї.