Класичні кухні

Фільтри та сортування
Ціновий сегмент
Тип конфігурації
Види меблів
Колір
Стиль

Вічний тренд – класичні кухні

Класичний стиль – це позачасова естетика, яка завжди залишається актуальною всупереч швидкоплинним трендам. Серед великої кількості сучасних інтер’єрних рішень класичні кухні завжди виділяються та продовжують завойовувати серця багатьох замовників. Вони дарують відчуття розкоші, тепла та домашнього затишку, а також поєднують у собі функціональність і зручність.

Чим цікаві такі кухні? Насамперед гармонійним поєднанням високоякісних матеріалів, симетричних форм і ретельно продуманих деталей. Вони відрізняються багатим оздобленням, цікавими фактурами та ексклюзивними рішеннями. Саме дорогі класичні кухні підкреслюють високий статус і витончений смак їхніх власників.

Переваги та недоліки: розберімося в нюансах

Чи є універсальні кухні для різних інтер’єрів? Мабуть, ні. Але класичний стиль меблів чудово підходить для тих, хто цінує традиції та довговічні пропозиції. На сьогодні дедалі більше людей цінують “золоту” комбінацію: індивідуальність + універсальність + перспективність. Саме тому вони вибирають кухні на замовлення у класичному стилі. І в цьому є як свої переваги, так і недоліки.

Переваги:

  1. Підбір топ матеріалів. Найчастіше для виготовлення фасадів використовують дерево, наприклад, дуб, ясен або горіх, або ж плити МДФ, на які наносять різьблені або фрезеровані деталі. Часто дерево покривається лаком або патинується для збереження та підкреслення натуральної текстури.
  2. Стійкі поверхні та стільниці. Здебільшого для робочих поверхонь підбирають натуральний камінь, керамограніт, кварцит, акриловий камінь, мармур тощо. Ці матеріали не лише вражають своєю красою, а й мають виняткові експлуатаційні характеристики: легко миються, витримують високу температуру та механічні навантаження.
  3. Вау-пропорції. Кухня в класичному стилі продумується так, щоб досягти максимальної зручності та комфорту, не порушуючи загальної естетики. Вона симетрична, має ідеальні пропорції, де кожен елемент на своєму місці й створює гармонійний дизайн.
  4. Стримана колірна гама. Найпоширеніші відтінки – це білий, бежевий, кремовий, сірий, пастельні тони, а також теплі дерев'яні відтінки. Таке поєднання кольорів робить інтер’єр елегантним та спокійним. Яскраві акценти зустрічаються рідко, але можуть бути, наприклад, застосовані як ручки, світильники чи декор. 
  5. Продумане освітлення. Зазвичай використовується кілька рівнів освітлення: основне, робоче та декоративне. Основне світло представлене люстрами в центрі кухні. Робоче освітлення розташоване над робочими поверхнями для зручності під час приготування їжі. Декоративне – це підсвічування окремих елементів, наприклад, фрезерувань фасадів, полиць тощо.
  6. Багатство деталей. Класичні кухні мають карнизи, пілястри, розетки та фризи. Особливе місце займають дверні ручки, які можуть бути виготовлені з бронзи, латуні або інших благородних матеріалів. В оформлення фасадів часто застосовуються різьблені елементи, вітражі тощо.

Серед недоліків можна виділити потребу у великому просторі, щоб гарнітур не виглядав громіздко, важкість у догляді за натуральними матеріалами та декором, а також порівняно вища вартість.

Як замовити: знайомимо з ключовими етапами

Щоб ваша класична кухня на замовлення відповідала всім очікуванням, важливо звернути увагу на кілька моментів:

  1. Вибір виробника. Шукайте компанію чи спеціаліста з хорошою репутацією, відгуками та портфоліо виконаних робіт – це основа для подальшої співпраці і якісного результату.
  2. Зустріч із дизайнером. Першим кроком стане обговорення проєкту з дизайнером. На цьому етапі варто описати всі ваші побажання: поєднання кольорів, стиль, оформлення декоративних елементів, розташування світла та інше.
  3. Підбір матеріалів. Важливим етапом є вибір матеріалів для кухонних фасадів і стільниць, які будуть довговічними й практичними в експлуатації.
  4. Розробка проєкту. Спеціалісти створять 3D-модель вашої майбутньої кухні, щоб ви могли візуалізувати всі деталі та внести коригування на початкових етапах.
  5. Монтаж та встановлення. Після виготовлення кухонних меблів виконується їх встановлення. Зазвичай це роблять спеціалісти тієї ж компанії, що виготовляли меблі.

Класичні кухні на Viyar Bazar: чому це найкраще рішення?

Хочете бути впевненими, що виберете надійного виконавця для вашого замовлення? Тоді радимо скористатися спеціальним сервісом Viyar Bazar. Тут більше ніж 1 800 спеціалістів з різних міст України готові реалізувати ваші ідеї. Врахують все: побажання, розміри, бюджет.

Кухня на замовлення у класичному стилі є одним із найпопулярніших запитів на цій платформі. На онлайн-сервісі представлені готові рішення, які ви можете адаптувати і відтворити у себе вдома. Для цього скористайтеся спеціальними фільтрами, де можна відсортувати проєкти за стилем, кольором тощо. Також ви можете знайти майстра, ознайомитися з його роботами та описати йому свої індивідуальні побажання для створення такої кухні.

Чому варто замовляти меблі на Viyar Bazar? Сервіс має беззаперечні переваги:

  • Перевірені майстри;
  • Фото реальних меблів та інтер’єрів;
  • Повний кейс послуг: від демонтажу до встановлення меблів;
  • Прозорі ціни та відгуки;
  • Фільтри пошуку: колір, стиль, бюджет;
  • Калькулятор для розрахунку вартості.

Меблеві майстри допоможуть створити кухні класичні на замовлення, які стануть справжнім акцентом затишку у вашому домі. Контролюйте у створенні кожен елемент, щоб кухня повністю відповідала вашим побажанням і гармонійно вписалася не тільки в інтер’єр, а й у стиль вашого життя.